in

MINGEL: Scarlett och Natalies nya film

dragare boleyn
MINGEL: Scarlett och Natalies nya film

Igår var det premiär i London för Scarlett Johanssons och Natalie Portmans nya film ”The other Boleyn girl”. Vem var snyggast?

Mer

The other Boleyn girl” utspelar sig i England under 1500-talet då Henrik VIII:s var kung. Men till skillnad från i tv-serien ”The Tudors” (där Henrik spelas av Jonathan Rhys Meyers) är det inte kungen som står i fokus, utan hans två älskarinnor – som också är systrar.

Systrarna Boleyn spelas av Scarlett Johansson och Natalie Portman. Igår var det premiär för filmen i London. Kolla in mingelbilderna här!


VEM VAR SNYGGAST? RÖSTA!

klanningar boleyn

Kolla in filmtrailern här!

LÄS OCKSÅ: Harry Potters nya kärlek.

Prenumerera på MysMejlet – Sveriges mysigaste månadsmejl

* Obligatoriska fält
Genom att välja ”ja” godkänner du att vi hanterar dina uppgifter enligt VeckoRevyns personuppgiftspolicy.
Genom att godkänna accepterar du att vår plattform Mailchimp behandlar din data.Du hittar mer information om Mailchimp här.