Det är vi som gör VeckoRevyn

Tillsammans ger tidningen VeckoRevyn och Veckorevyn.com det mesta och det bästa av mode, skönhet, horoskop, krönikor och massor med skratt. På webben hittar du också Sveriges största astroblogg!

Tidningen VeckoRevyn utkommer varannan månad och här varvas underhållande läsning med smarta tips och inspirerande reportage. Kontakta oss gärna med tips på reportage som du tror kan passa! Har du frågor kring din prenumeration ber vi dig besöka veckorevyn.com/kundservice för snabbast hjälp. 

Psst! Vi finns självklart också på FacebookInstagram och Snapchat!

 

Veckorevyn består av:

Karolina Olovsson (föräldraledig)
Chefredaktör och ansvarig utgivare för tidningen
karolina.olovsson@veckorevyn.com

Emelie Lindblom Carlsson (föräldraledig)
Tf. chefredaktör
emelie.lindblom.carlsson@veckorevyn.com

Fridah Johansson
Ansvarig redaktör
fridah.johansson@veckorevyn.com

Irena Pozar
Chefredaktör veckorevyn.com
irena.pozar@bt.bonnier.se

Frida Boisen
Ansvarig utgivare veckorevyn.com
frida.boisen@bt.bonnier.se

Annsophie Sandberg
Marknadschef
annsophie.sandberg@bt.bonnier.se

Maria Lanner
Art Director
maria.lanner@mag.bonnier.se

 

 

Kontakta oss

VeckoRevyn är en del av Bonnier Magazine & brands och vår redaktion hittar du i centrala Stockholm på Torsgatan 21.

Om du vill skicka bud till oss gäller adressen: Lokstallsgatan 9, 113 21 Stockholm.

Telefonnumret till oss är: 08-736 53 00

 

Prenumerationsfrågor

Kundservice

Prenumerera

 

Dataskydd

Vill du komma i kontakt med Bonnier Magazines & Brands dataskyddsombud? Kontakta Pontus Kindblad på: dataskyddsombud@mag.bonnier.se

Mer information angående dataskydd hittar du här