Tillsammans ger tidningen VeckoRevyn och Veckorevyn.com det mesta och det bästa av mode, skönhet, horoskop, krönikor och massor med skratt. På webben hittar du även några av Sveriges populäraste bloggar!

Tidningen VeckoRevyn utkommer varannan månad och här varvas underhållande läsning med smarta tips och inspirerande reportage. Kontakta oss gärna med tips på reportage som du tror kan passa! Har du frågor kring din prenumeration ber vi dig besöka veckorevyn.com/kundservice för snabbast hjälp. 

Psst! Vi finns självklart också på FacebookInstagram och Snapchat!

 

Veckorevyn består av:

Karolina Olovsson
Chefredaktör och ansvarig utgivare för tidningen
karolina.olovsson@veckorevyn.com

Irena Pozar
Chefredaktör veckorevyn.com
irena.pozar@bt.bonnier.se

Frida Boisen
Ansvarig utgivare veckorevyn.com
frida.boisen@bt.bonnier.se

Camilla Henriksen
Marknadschef
Camilla.henriksen@bt.bonnier.se

Linda Nilsson
Art Director
linda.nilsson@veckorevyn.com

Emelie Lindblom Carlsson
Redaktör
emelie.lindblom.carlsson@veckorevyn.com

 

 

Kontakta oss

VeckoRevyn är en del av Bonnier Tidskifter och vår redaktion hittar du i centrala Stockholm på Sveavägen 53.

Om du vill skicka bud till oss gäller adressen: Rådmansgatan 49, 105 44.

Telefonnumret till oss är: 08-736 53 00

 

Prenumerationsfrågor

Kundservice

Prenumerera

VeckoRevyns nyhetsbrev